Yhteystiedot

 

Käyntiosoite:

Osuuskunta Pohjanmaan Liha
Lentokentäntie 2
65380 VAASA

Laskutusosoite

Osuuskunta Pohjanmaan Liha
PB 173
65101 VAASA

Verkkolaskuosoite:

003701986836
Välittäjä: OKOYFIHH

Teurasautot Enqvist Transport Ab:

Sika 040 0265733
Nauta 040 0265734

Teurasauto Ab Nasstrans Oy:

Sika 040 0265731

Eläinvälitys Ab Nasstrans Oy:

Porsas 050 4016891
Vasikka 040 0363800

 

 

Eläinlääkäri  
Tirkkonen Taneli

Tirkkonen Taneli

040 744 2696

Atria Sika

Hankintapäällikkö  
Klockars Daniel

Klockars Daniel

040 0287236

daniel.klockars@atria.com

Svin, Sika

 
Tarvonen Kim

Tarvonen Kim

040 8290397

kim.tarvonen@atria.com

Nöt, Nauta

Suunnittelupäällikkö  
Backlund Peter

Backlund Peter

040 6431599

peter.backlund@atria.com

Nöt, logistik, foder/ Nauta, kuljetus, rehu

 
Staffas Joni

Staffas Joni

040 6431929

joni.staffas@atria.com

Svin, logistik, foder/ Sika, kuljetus, rehu

Talouspäällikkö  
Toimitusjohtaja  
Viljatiimi  
Stenroos Sören

Stenroos Sören

050 3201539

soren.stenroos@atria.com

Nöt, anskaffning, foder/ Nauta, hankinta, rehu

Yhteyshenkilö  
Bonn-Aspling Maria

Bonn-Aspling Maria

041 4355170

maria.bonn-aspling@atria.com

Djurlikvider, köttreturer/ Eläintilitys, omapalautukset

 
Lindholm Amanda

Lindholm Amanda

040 7709055

amanda.lindholm@atria.com

Producenternas nättjänster/ Tuottajien verkkopalvelut